Sünnikoodi kingitused

Sünnikoodi õpetuse näol on tegu on iidse õpetusega mille keskmes on sünnikuupäeva-, sünnikuu- ja sünniaasta tähendusrikas mõju.
Nee iidsed teadmised annavad võimaluse sillutada teed helgemasse tulevikku ja end paremini tundma õppida ning toetada ja mõista oma lähedasi, toob ellu uued avardavad vaatenurgad.
Sellest õpetusest on kasu nii lapsele, kes mõtiskleb kelleks saada kui vanematele, kes saavad läbi mõistmise aidata lapse potensiaali avada.
Numbrite abil saab suhteid harmoniseerida ja tasakaalustada, mõista oma partneri käitumist. 
Saab ka taskaakustada ärisid ja kasutada uute töötajate värbamisel.
 
Kodeerin soovijatele lahti läbi sünnikuupäevainimese sellesse kehastusse kaasavõetud kingitused, anded. Läbi numbrite näeb ka ära küljed milliseid tuleks selles elus arendada ja saab ka konkreetsed soovitused, kuidas end tasakaalustada. Inimene saab teada mis värv teda toetab, mis elukutsed on talle sobivad, mis tema tugevused on ja palju muud põnevat.

Soovitan ka laste sünnikoodi uurida, sünnikuupäev annab ka nõuanded kuidas lapsega suhelda,
mis värv teda toetab, millised andeid arendada jne. Enda kogemuse toel saan öelda et laste peal toimib see süsteem kõige kiiremini. Kui neid kohelda vastavalt soovitustele muutuvad nad silmnähtavalt rõõmsamaks ja rahulolevamaks ning  haigestuvad harvem.

Huvi korral saada mulle sünnikuupäev, mille lahti kodeerin. Siis saame leppida kokku aja veebis või silmast silma kohtumiseks ja info edastamiseks.


Sünnikoodi avamine koos konsultatsiooniga Kristallikoja teraapiatoas või Skypes 
tasu on 65 eurot.


Liis Ugandi
liisugandi@gmail.com