May. 2, 2018

Meie ümber on kogu aeg palju vaimseid tegelasi, keda me silmaga ei näe. Kuna me elame vaba tahte planeedil, siis tuleb abi saamiseks ise nende poole pöörduda. Meie teejuhid sekkuvad ainult siis, kui on juhtumas mida sellist, mida meil ette nähtud ei ole selles kehastuses kogeda. 

Näiteks, inimene auto alla jääma, aga tal pole aeg veel lahkuda sellest kehastusest, siis keegi justkui tõmbab teda sealt ära või tuleb mingi lahendus sellele olukorrale. Muidu on aga nii, et peame ikkagi ise juhatust küsima. Osad olendid, kes meie ümber on, võivad elu jooksul vahelduda vastavalt meie elu ülesannetele, mida oleme õppida võtnud. Olen seda näinud väga palju, et õpetajad muutuvad. Mõned teejuhid on aga kogu aeg meie juures. Meie kaitseinglid on meie juures käesoleva kehastuse algusest lõpuni ega kao kuhugi. Nende poole võime küll pöörduda iga kell, olgu mure suur või väike, nende jaoks vahet ei ole. Ingleid võib olla igal inimesel erinev hulk. Näiteks Ema Teresal olid tuhanded inglid kogu aeg ümber, sest tal oli nii suur missioon. Mida raskem inimese ülesanne on, seda enam olen näinud tema ümber ingleid. Vähemalt üks kaitseingel on igaühel. Vaimsete teejuhtide tajumine on arendatav. Kuidas nendega kontakti saada, kuidas nendega suhelda, nende märguandeid märgata, seda on võimalik õppida kõigil, kel selleks tahe on. Selleks on mitmeid erinevaid viise.

Peale kaitseinglite saadavad meid veel ka vaimsed teejuhid

Needki võivad olla erinevad. Nad võivad olla meie kaaslased eelmistest eludest, ülestõusnud meistrid, budistlikud õpetajad jne. Kõik oleneb sellest, kus ja mis tasandil inimene oma elus parasjagu on. Sellist energiat, millele tema süda avatud on, inimene ligi tõmbab ja vastavalt sellele see meister või õpetaja teda siis õpetama tuleb, kui ta selleks valmis on. Kui inimene on õppetunni ära õppinud, siis võib ta tunda, et on täiesti üksi ja see ongi tõsi. Siis tulevad uued õppetunnid ja tulevad ka uued meistrid meid toetama. Ka esivanemate hinged võivad meid toetada. On küsitud, kas mu vanaema on minu ingel – ei ole, inglid on inglid, nad pole kunagi inimesed olnud. Esivanemate vaimud võivad meid jääda siia toetama. Paljud tajuvad oma vanavanemate lähedalolu, neilt saame abi ja nõu küsida. Seejuures tuleb teada, mida küsida. Kui küsime näiteks vanaema käest, kes oli hasartmängusõltlane, finantsnõuannet, siis ei tasu seda nõuannet väga tõsiselt võtta. Kui vanaema oli aga hea küpsetaja, siis voib temalt inspiratsiooni saada õunakoogi tegemiseks, miks mitte. Esivanemad toetavad meid oma elukogemusega.


Mida puhtamas ja kõrgemas vibratsioonis oleme, seda selgemini oma vaimseid saatjaid tajume

Erinevates sagedustes on erinevad tegelased. Teatud tasanditel on inglid, teatud tasanditel ükssarved, edasi tulevad lohed... Vaimse kasvu võimalused on lõputud ja see on nii huvitav. Otsa see ei lõpe. Kui võtad oma õppetunnid vastu ja tõstad oma vibratsiooni, siis läheb aina põnevamaks. Igalühel on omad teemad, mõni näeb ja tajub ingleid, teisel on side väeloomaga, mõnel vanaemaga ja nii edasi. Mõni usub ainult seda, mida ta näeb ja katsuda saab, tema hingel on just sellist kogemust vaja ja see on tema reaalsus. Kõigil meil on ka selliseid elusid olnud, kus oleme tegelenud elamisega oma füüsiliste tajude pinnalt ja pole tajunud mitte midagi nähtamatut. Selliseid inimesi on praegugi väga palju, küll ja veel. Ka sellisel inimesel on kaitseinglid ja teejuhid, kes vaikselt tegutsevad vastavalt inimese hinge kokkulepetele teiste hingedega. Kõigil on hinge kokkulepped kellegagi kokku saada, midagi ära teha, kuskile jõuda oma elus, inglid korraldavad neid kokkulepitud asju niiöelda „juhuste” kaudu. Kogu aeg nad vaikselt toimetavad ja loomulikult nad soovivad armastavalt, et kõik läheks kergelt, lihtsalt ja hästi. Kui meie teeme nö vigu ja valime raskema tee, siis nemad vahele ei astu. Nad on kaastundlikult meie kõrval ja olemas ning püüavad toetada, anda meile võimalusi jõuda rajale tagasi. Kõik on meie endi kätes. Lihtsalt nemad püüavad näidata meile lihtsamat, armastuseküllasemat teed. Nad ei ütle kunagi, mida me tegema peame. Tihtipeale inimesed küsivad, et las kaitseingel ütleb, et mis ma tegema pean. Seda ei ütle mitte kunagi ükski kaitseingel. Me olemegi tulnud kogema vaba tahet. See ongi sellel planeedil elamise mõte, et me saame siin vabast tahtest kõike teha.

 

Peale valguse vägede on olemas ka tumedad jõud

Sellel, et inimene mustade jõududega kontakti loob, peab olema mingi põhjus. Kui inimene on vihane ja negatiivselt meelestatud, siis tõmbab ta sarnast energiat ligi ja nad saavad temaga ühenduda. Või on juhtunud midagi, et inimene on katki, siis egregoril on lihtne teda oma võimusesse haarata. Siis haarab inimene alkoholi või narkootikumide järele. Need on suured egregorid või deemonid, mis inimese siis alla neelavad. Sellepärast soovitan ühelegi alkoholi või narkouimas inimesele mitte raviseanssi teha või valgust saata, sest see läheb valesse kohta. See inimene ei saa sealt mitte midagi, kõik läheb jõule, kes teda valitseb. Egregori küüsist pääsemiseks peab inimesel olema soov. Mõni hing soovibki kogeda maist põrgut, viha, kurjust, kõiki neid tumedaid tundeid ja kui ta ühel hetkel enam ei jaksa ja enam ei taha, siis sellest hetkest saab muutus hakata toimima. Kui peres on selline probleemne inimene ja kõik püüavad teda päästa, siis ei saa teda tegelikult aidata, kui inimene ise ei soovi. Võime pakkuda igasuguseid asju välja, aga „klõps” peab inimese enda sees ära käima ja alles siis saab teda aidata. Inimene ise tajub, et ta enam ei taha. Mõni valibki veeta terve elu madalamas sageduses ja tunda kõiki madalaid tundeid, see on tema õigus ja tema valik.


Kui mõõt on täis, siis ei pruugi sealt olla väga kerge välja pääseda

Sellisel juhul tasub kindlasti spetsialistilt nõu küsida. Eestis on palju häid terapeute ja tervendajaid, kes aitavad inimese „august välja”. Osad tervendajad ongi sellele spetsialiseerunud ja oskavad inimese ära puhastada ja egregoridest ära lõigata, sidemed nendega katkestada. Sellisel juhul tasub tõesti abi küsida, sest ise on seda väga keeruline teha. Kui inimene abi vastu ei võta, siis tuleb tema valikut aktsepteerida. Sellisel juhul ei saagi teda keegi teine aidata. Muidugi on raske näha ja taluda, kui lähedasel inimesel ei lähe nii hästi kui me sooviksime. Siis tekib küsimus, kes seda soovib, kas sinu ego soovib, et kõik oleksid rahulikud ja õnnelikud sinu ümber või kes seda soovib? Tingimusteta armastus on see, et me aktsepteerime kõike, nii head kui halba, nii ilusat kui koledat, nii iseenda sees kui teiste sees, sellisena nagu see on. Ja kui minule üldse see ei sobi, siis mina armastan iseeend nii palju, et eemaldun, suhtlen teiste inimestega, säästan ennast. Peame ka ennast austama ja aktsepteerima ning vaatama, et mul oleks hea. Eluterve egoism on väga teretulnud. Hea inimene olla tahtmisest ei võida keegi. Palju kurdetakse, et miks mul on nii raske elu, ma olen ju hea inimene. Nad ei mõista, et kui teed teiste eest asjad ära ja nii nagu teistele meeldib, siis võtad teiste õppetunnid ära ja jätad oma õppetunnid õppimata. Elu lihtsalt ongi kehv sellepärast, et näidata, et halloo! sa oled valel teel! Tuleb keskenduda enda asjadele, mis sulle meeldivad, mis sinu seest tahavad välja tulla, mitte lahendada teiste probleeme. Teine asi on siis, kui keegi abi palub. Siis tuleb tunnetada, kas ma oskan teda aidata. Kui mul on vahendeid ja võimalusi, oskusi, siis on loomulikult väga tore, kui saame neid jagada, aga kui me ei oska seda teha, siis on väga aus ja ilus seda välja öelda. Tähtis on olla aus.

Armastusega

Liis Ugandi

 

Kui soovid tutvuda oma maagiliste teejuhtidega oled oodatud koolitusele

"Tunne oma maagilisi teejuhte" 10.11.2018 k11:00-18.00. 

Osaluspanus registreerides enne 31.10.2018 on 95 eurot,
hiljem 111 eurot.

Registreerimine koolitusele ja kõik küsimused on oodatud
liisugandi@gmail.com, 5139436

 

www.keskpaike.com

 

 

 

Mar. 4, 2018

Ma ei ole kunagi soovinud saada tervendajaks. Nagu paljud väikesed tüdrukud, unistasin ma baleriiniks saamisest. Aga elul olid teised plaanid. Vaimsed õpetused ja müstika on mind lapsest saadik paelunud. Juba teismelisena sattusin oma esimese Indiast pärit vaimse õpetaja juurde, kes mind mediteerima õpetas. Mulle meeldis väga mõtiskleda ja elu uurida. 

Kui minu elus oli raske aeg ja kui ma kõige keerulistemast õppetundidest ning hullemast perioodist oma elus välja tulin, siis lihtsalt hakkasid inimesed minu käest abi ja nõu küsima. Jagasin alguses oma kogemusi ja tehnikaid, mis mind kriisist olid aidanud välja tulla. Esmalt aitasin naabrinaist, tema hoidis vastutasuks mu lapsi. Siis tulid juba järgmised naabrid, siis juba kõrvalt küla inimesed, siis veel kaugemalt. Kuni ühel päeval avastasin, et aia taga seisavad inimesed, kes enne minema ei lähe, kui ma nad vastu võtan. Iga kord mõtlesin, et jumal küll, mis nad jälle tahavad, ma ei oska ju mitte midagi. Olin siis kahekümnendates, esimesed lapsed olid väikesed ja ma tegelikult ei tahtnud seda teha, aga mul justkui polnud teist võimalust. Alguses tuli palju sarnase elukogemusega inimesi, keda sain oma läbielamistele toetudes aidata. Siis aga avastasin, et vajalik info lihtsalt voolab läbi minu ning parimas mõttes alistusin olukorrale. Sain aru, et pean seda tegema ja hakkasin juurde õppima, et inimestest paremini aru saada ja neid parimal viisil toetada. Nüüd teen ise koolitusi. Kanaldan, milliste teemadega hetkel on vaja tegeleda, mis parasjagu õhus on. Ka tervendusseansil ei tea ma kunagi täpselt ette, mis seal juhtuma hakkab. Juhtub lihtsalt see, mis on sellel hetkel inimesele parim. Info tuleb siis, koos inimesega, ma ei tea kunagi ette.

Mul on oskus tõsta inimeste energeetilist sagedust selliselt, et nad kogevad oma kehaga minu kogetut. Näiteks hiljuti käis seansil naine, kes kohutavalt kartis kaotada haiget lähedast inimest. Jagasin talle oma surmalähedast kogemust. Ta sai tunda, kui kerge ning imeline on olla ilma kehata ja et seda pole vaja karta. See aitas tal surmahirmust vabaneda. Samuti tuleb austada teise inimese vaba tahet. See on selle inimese vaba tahe, kui tema aeg saab läbi ja tema hing soovib sellest kehastusest lahkuda. Seda soovi tuleb austada, sinna ei tohi sekkuda. Saame teda toetada ning teha lõpu ilusamaks ja kergemaks. See on hinge valik. Meil pole vaja jumalat mängida. Näen väga palju hingi, kes tahavad ära minna, aga lähedased hoiavad neid kinni, inimese keha hoitakse aparaatide all ning ta pole justkui ei elus ega surnud. Lapsena kogesin väga avarat maailmapilti. Tundsin varakult, et saan aja ja ruumi peatada, et teha valikuid, kuhu minna, mida teha. Lapsepõlves, kui mul oli vägivaldseid kogemusi, siis näiteks lendasin koos tuvidega kehast välja, mind polnud kohal, kui need minuga juhtusid. Ilmselt olen lapsena teinud avasilmi šamaanirännakuid. Minu vanaisa oli laulja ja reisis mööda maailma, mina lendasin linnulennul tema järel ja vaatasin, mida ta tegi. Teadsin juba lugusid, mis temaga seal juhtus, enne kui ta neid meile kodus rääkis.

 

Paljud oskused on juba eelmistes eludes õpitud, selles elus õpin juurde ja jagan. Kui mu elutee ristub mõne Meistriga, siis ta lihtsalt aktiviseerib minu sees oskused, mis seal on oodanud ja ka mina aktiveerin paljudes inimestes oskusi, mis on valmis avanema. Praegusel ajastul on kättesaadavad kõigile kõrge sagadega energiad, me saame kiiresti kasvada ja areneda. Nendes energiates saame selles elus teha ära võibolla palju rokem kui viimase kümne elu jooksul kokku. Meie elu on nagu film, mille režissöörid me ise oleme ja kus me saame kõike ise muuta. Me õpime mängima perfektselt seda tegelast, keda me oleme võtnud kehastada. Kui film saab läbi, siis on aplaus, kardinad lähevad kinni ja me lihtsalt lahkume. Pärast lahkumist teeme ülevaate sellest, kuidas meil selles elufilmis läks. Kas on vaja tulla vigade parandust tegema või mis edasi saab. Me kõik oleme juba Meistrid, lihtsalt mängime oma eludes erinevaid rolle, meil on vaja erinevaid kogemusi.

 

Armastusega

Liis Ugandi

 

Kui soovid kogeda Liisu tervendavat seanssi, siis kirjuta liisugandi@gmail.com

rohkem infot leiad siit http://www.keskpaike.com/432564027

Dec. 18, 2017

Kui su elus on rasked ajad, koged madalseisu ja sa ei tea, kuidas olukorrast välja pääseda, siis tasub kindlasti abi küsida. Me olemegi loodud üksteist aitama. Palu kaaslasel endale peegliks olla, et end paremini näha või mine terapeudi juurde, kes saab sind sellest olukorrast välja aidata. 

Sageli need inimesed, kes peavad end tugevaks, kes ei lähe abi küsima, vaid arvavad, et peavad alati kõigega ise hakkama saama. Neil on keeruline jõuda alistumiseni, sest nad arvavad, et alistumine võrdub kaotamisega. Alistumine on aga hoopis minna lubamine. Et sa ei hoia enam kinni ega trügi jõuga. Kui sein on ees, siis pole vaja seinast läbi minna - keera teistpidi ja mine uksest. Kui mingi aspekt su elus ei tööta, sa põrkad kogu aeg vastu seina, siis peatu ja võta aeg maha. Ütle: „Stop!” ja hakka uurima, mis on need teised võimalused, kuidas ma võiksin käituda, mida teha. Uuri internetist, küsi tuttavatelt, mis on need teised võimalused, mida sa ei näe. See, et sa ei näe hetkel väljapääsu, ei tähenda, et seda ei ole. Küsi endalt, mida sina ise saaksid muuta. 

Tee endale selgeks, millised valdkonnad ja mis täpselt sinu elus ei toimi ning millal see alguse sai. Kaardista enda jaoks ära, millal hakkas valesti minema, mis läks valesti, millega sa rahul ei ole, millega sa rahul oled, kus see probleem on. Kõigepealt tunnista endale, et sul on probleem. Sealt alates saab hakata muutus juba toimuma. Siis saab juba vaadelda, kas ma olen mingit mustrit korranud, olen kindlat tüüpi inimesi oma ellu tõmmanud. Kui näiteks avastad, et oled ohvrirollis, siis saad otsustada, et nüüd on kõik, nüüd ma astun sellest ohvrirollist välja ja hakkan looma sellist elu nagu mina tahan. Tõmbad sinna nagu joone alla ja hakkad mõtlema, miles tundega ma tegelikult tahan elada. Loo oma ellu kõige paremad asjad, mida sa üldse suudad välja mõelda. Keskendu positiivsele ja ära anna enam energiat sellele negatiivsele, vanale mustrile. Kui tunned, et hakkad vanu mustreid kordama ja takerdud oma vanadesse mõttemustritesse, siis mõtle kõvasti, kuula, mis juttu sa oma peas korrutad. Oma mõtteid kõva häälega välja öelda on väga hea nipp, mida soovitan soojalt, kõigile.

Terapeut ei tee sind korda, kui sa oled „rikki läinud”. Ta näitab katte Sulle teeotsa, annab tööriistad, millega saad ennast ise korda teha ja oma elu paremaks muuta.

 

Armastusega,

Liis Ugandi

www.keskpaike.com


www.kristallikoda.ee/liis

 

Oct. 17, 2017

Miks ja kuidas inimesed loovad illusioone?

 
Inimesed tihtipeale loovad illusioone, selleks et mitte tegeleda tegeliku probleemi lahendamisega 
või siis võtavad üle kellegi teise tõe, tunnetamata läbi, kas see vastab ka inimese enda tõega.
 
Illusioonid takistavad näha ka tõde. Tõde, aga sõltub Sinu enese sagedusest.
Mida kõrgem on energiasagedus, seda paremini ja selgemini mõistad Sa tagajärje ja põhjuse seost ning
pole vajadust otsida süüdlast väljast poolt. Mõistad, et kõik mida koged, on sinu enese looming.
Selline olukorra mõistmine annab tohutu väe.
 
Tihtipeale lapsevanemad soovivad läbi laste oma unistusi ja realiseerimata jäänud plaane ellu viia. Aga see tavaliselt ei õnnestu, on ju igal hingel omad ülesanded ja vajadused. Kõige parem on, kui vanemad lihtsalt erapooletult jälgivad last ja toetavad tema andeid ja vajadusi jättes kõrvale isetult oma ootused. Jättes illusioonid loomata, ei ole oodata ka unistuste ning ootuste purunemist ning lapse tahte allasurumist ja tal on ka tulevikus palju lihtsam päris oma tee leida.
 
Kuidas lõpetada illusioode loomist?
 
Hea on harjutada asjade ning olukordade vaatlemist ilma hinnanguid andmata ja lugusid väljamõtlemata.
Vaadeldes näiteks õuna, lihtsalt vaatle õuna värvi, kuju suurust jne. Proovi mitte anda hinnanguid, kas see on maitsev või mulle sellised õunad küll ei meeldi, meie vanaema aias olid ikka palju ilusamad ubinad, ei tea mis sorti need nüüd olidki.......
Kui seda teed, oledki alustanud illusiooniloori kudumist, ole tähelepanelik ja hetkes.
Seda harjutust saad teha kus iganes, järjekorras seistes või kohvikus kohvi oodates. Mida rohkem praktiseerid, seda meisterlikumaks saad ja peagi langevad ka illusiooniloorid.
 
Kui õpid elu võtma sellisena nagu ta on, kritiseerimata, hinnanguid andmata ja illusioone loomata, võid õige pea hakata olukordi läbi nägema ning hoomama suuremat pilti. 
Samuti on lihtsam oma tõe eest seista, ka siis, kui teised on eri arvamusel.
 
 
 
 

 
Mar. 13, 2017

Südamepõhjast tulev tänu on võti, mis avab külluseväravad.

Tasub ka teadvustada, et hukkamõist ja kriitika on tänu vastandid. Näiteks kui keegi käitub pidevalt sinuga halvasti, siis arvatavasti pead seda inimest ebameeldivaks. Võib-olla su keha tõmbub juba automaatselt teda nähes pingesse ning mõtled temast halvasti, kriitiliselt. Aga tea, et õnnelikud inimesed ei kohtle teisi halvasti. Järelikult on see inimene täidetud valust, kannatusest.

Ole kaastundlik, mõistev ning näe tema häid omadusi või meenuta mida head ta kunagi teinud on, leia midagi mille eest talle tänulik olla. Seepeale võib tema käitumine totaalselt muutuda, kui seda ei juhtu oled sina saanud tagasi oma rahu, tunned end taas hästi ja see on imeline kogemus.