Tervendavad ja selgustloovad seansid Liis Ugandiga

Oled oodatud tervendavale ja selgustloovale eraseansile, kui soovid oma elus kogeda paremat tervist, rohkem rõõmu, armastust, selgust, mõista oma kehastumise põhjuseid jne.

Kasutan seanssidel imelisi kristalle, inglite ja ükssarvikute nõuandeid, selgeltnägemist, Lemuuriast pärit tarkust jne. Kanaldan informatsiooni ja nõuandeid inimese Hingelt ja vaimsetelt teejuhtidel.

Olles ise paljulapseline ema on mulle tähtis ka nö uue aja laste toetamaine ja väärtustamine. Nõustan ka lapsevanemaid, kuidas toime tulla oma imeliste lastega parimal viisil.

Seansid toimuvad Tallinnas Kristallikoja teraapiatoas, Kunderi 37-1.

Aega tuleks seansiks varuda 1,5h ja tasu on 60 eurot. 

Võimalik on tulla ka tasakaalustavale ja harmoniseerivale Reiki seansile, 1h reikiseansi tasu on 45 ning reikiteraapia kuur 4 korda on 169 eurot.

Aja saab broneerida seansiks liisugandi@gmail.com, tel. 5139436 

 Eraseansid toimuvad ka Skype vahendusel T-L 10-18.                                                

Kaugseansi tasu on 50 eurot 1h. 

 

Minust

Alustasin oma teadlikku vaimset teekonda varajases teismelise eas, mil kohtasin oma esimest Indiast pärit meditatsiooni õpetajat. Sellest ajast peale olen tegelenud erinevate praktikate nagu kristallteraapia, ingliteraapia, reiki, regressioon, aroomteraapia, EMF, helidega tervendamine ning saanud õpetusi ja pühitsusi vaimsetelt meistritelt kõikjalt üle maa, mida nüüd rõõmuga soovijatele edasi annan. Minu kutsumus on olla inspiraatoriks ja anda inimesele edasi talle sobivaid õpetusi, mis aitaksid inimesel ise end leida ja aidata.

Hetkel teen tervendavaid teraapiaseansse Kristallikojas, Reiki Meistrina annan teadmisi edasi ka Reiki koolitustel ja loengutel. Olen kanaldanud ka erinevaid koolitusi aitamaks inimestel läbi armastuse end leida. 

Juhendan ka võimsaid OSHO aktiivmeditatsioone, mis sobivad lääne inimese kiire elutempoga inimestele. Võimalus on aga tulle ka kogema siserännakut vastupidi rahulikus, sisekaemuseks sobivas Krsistallkambris, kus saan olla teejuhiks ja kanaldada vajalikku infot.